Militaria

Zahl der Lose: 75

1915 Emil Novák (?-?): Katona karikatúra, akvarell-tus, papír, jelzett, dátumozva (1/IX. 1915.), 29x19 cm
12639.

Rufpreis:
4 000 HUF

1915 Emil Novák (?-?): Katona karikatúra, akvarell-tus, papír, jelzett, dátumozva (2/IX. 1915.), 29x19 cm
12640.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Magyar Katonaújság. V. évf. 44. sz., 1942. okt. 31., a hajtásnyomok mentén kis szakadásokkal, 8 p.
12641.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 M. kir. honvéd hadapródiskola Nagyvárad osztályozási értesítő
12642.

Rufpreis:
1 200 HUF

1946 USAF Amerikai légierő térképe. 90x90 cm
12643.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Szabó Károly katonai karikatúrái nyomtatásban, 5 db
12644.

Rufpreis:
800 HUF

12645.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-80 Tábori telefon, német ny. felirattal, m: 12 cm, h: 24 cm Fedele oldalt kissé sérült
12646.

Rufpreis:
10 000 HUF

1917-18 Első világháborús egyedi front emlék, Bakó Zsigmond, tüzér (K.u.K Schweres Feldartillerieregiment Nr. 16) kézzel írt sorai papíron, egyéni készítésű, BZS MT 1918 feliratú, magyar  címeres borítóval, 4 oldal, sérült, benne Bakó Zsigmond igazolványával (Legitimationskarte). Korabeli fém tartó állvánnyal, népies-szecessziós gravírozással, egyik oldalán Isonzoi front 1917 felirattal, másik oldalán BZs monogrammal. Kopott.
12647.

Rufpreis:
5 000 HUF

1908 A Hadsereg. Képes folyóirat. Arad, 1908. feb., V. évf. 2 sz. Szerk.: Hehs Aladár. Arad, Réth L. és Fia-ny., korabeli reklámokkal, izgalmas fotó anyaggal és írásokkal, téli MÁV (aradi) menetrenddel, báró Klobučar Vilmos/Wilhelm von Klobučar/Vilim Klobučar (1843-1924) lovassági tábornok, a m. kir. honvédség főparancsnokának arcképével a címoldalon, kijáró lapokkal (42-51), szakadt borítóval, 60 p.
12648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai bölcs, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm
12649.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Katonai fém rohamsisak, belül bőr betéttel, jó állapotban, méret: 64-82
12650.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF