Militaria

Zahl der Lose: 75

cca 1940-1945 164 db világháborús, katonákat ábrázoló fotó klf méretben
12627.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1945 előtti katonai fotók, 6 db különféle időpontban és eltérő helyszíneken készült vintage fénykép, 6x5 cm és 9x6,5 cm között
12628.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1914 Katonatiszt fotója, üvegezett keretben, 19×10 cm
12629.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930 Töltényhüvelyből készített díszes váza, jelzett. készítette vitéz Jobb Sándor, Budapest. 21 cm
12630.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1860-1910 Vegyes katonai fotó tétel, 35 db, keményhátú fotók, magyar és osztrák fotósok munkái, közte 1 db: Klösz Gy., W. Auerlich Nagyszeben, F. Schmieder, Temes-Kubin, D. Schleifer, Pozsony, Michael Knapp, Brassó, Kossak József, Temesvár, Lengyel Géza, Szabadka, R. Gatter, Zimony, A. Weiser, Versec, Letzter és Keglovich, Szeged, 2 db: Bergtraun Dezső, Léva/Levice, F. Aberle, Fehértemplom/Weisskirchen, Matz Gusztáv/Matz és Társa, Igló és Poprád, ...stb., 11x7 cm és 9x6 cm közötti méretben
12631.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1918 Hajó és tengeralattjáró kötelék vonulása fotó 29x12 cm, kartonon
12632.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1916 Torpedórombolók a kotori? kikötőben 24x18 cm
12633.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia I. főcsoportja, tablófotó, hajtott, 29×35 cm
12634.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1914-1918 37 db vegyes méretű fotó az I. világháborúból, 5,5×4 és 17×11,5 cm közötti méretekben
12635.

Rufpreis:
3 000 HUF

1822-1860 2 db francia katonai elbocsátó, papír, kopott, foltos 25x41 és 36,5x47
12636.

Gelöscht

Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony   / Military photo from World War I, 28x36cm
12637.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
12638.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF