Militaria Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123657
12627
366
Militaria
cca 1940-1945 164 db világháborús, katonákat ábrázoló fotó klf méretben 2116660
12628
366
Militaria
1945 előtti katonai fotók, 6 db különféle időpontban és eltérő helyszíneken készült vintage fénykép, 6x5 cm és 9x6,5 cm között
2122116
12629
366
Militaria
cca 1914 Katonatiszt fotója, üvegezett keretben, 19×10 cm 2123601
12630
366
28000
Militaria
1930 Töltényhüvelyből készített díszes váza, jelzett. készítette vitéz Jobb Sándor, Budapest. 21 cm
2120592
12631
366
Militaria
cca 1860-1910 Vegyes katonai fotó tétel, 35 db, keményhátú fotók, magyar és osztrák fotósok munkái, közte 1 db: Klösz Gy., W. Auerlich Nagyszeben, F. Schmieder, Temes-Kubin, D. Schleifer, Pozsony, Michael Knapp, Brassó, Kossak József, Temesvár, Lengyel Géza, Szabadka, R. Gatter, Zimony, A. Weiser, Versec, Letzter és Keglovich, Szeged, 2 db: Bergtraun Dezső, Léva/Levice, F. Aberle, Fehértemplom/Weisskirchen, Matz Gusztáv/Matz és Társa, Igló és Poprád, ...stb., 11x7 cm és 9x6 cm közötti méretben 2121891
12632
366
Militaria
cca 1918 Hajó és tengeralattjáró kötelék vonulása fotó 29x12 cm, kartonon 2123808
12633
366
Militaria
cca 1916 Torpedórombolók a kotori? kikötőben 24x18 cm 2120961
12634
366
Militaria
1937 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia I. főcsoportja, tablófotó, hajtott, 29×35 cm 2123810
12635
366
Militaria
cca 1914-1918 37 db vegyes méretű fotó az I. világháborúból, 5,5×4 és 17×11,5 cm közötti méretekben 2123622
12636
366
Militaria
1822-1860 2 db francia katonai elbocsátó, papír, kopott, foltos 25x41 és 36,5x47 2024151
12637
366
Militaria
Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony / Military photo from World War I, 28x36cm
1900498
12638
366
Militaria
1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF