Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.
1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paperbinding, with spotty cover and pages. In Hungarian language.
Dr. Lukcsics Pál-Dr. Pfeiffer János: A veszprémi püspöki vár a katolikus restauráció korában. Veszprém,1997, Szokoly Antikvárium. Kiadói papírkötés. Az 1933-ban kiadott könyv reprint kiadása.
Illustrierter Führer durch die königliche Haupt- und Residenzstadt Budapest und Umgebung nebst Katalogen der Museen. Hrsg.: Leo Woerl. Woerl's Reisehandbücher. Lepzig,(1912), Woerl. VIII. kiadás. Német nyelven. Borító nélküli példány.
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.