https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 148
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2048002
15808
361
0
3000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Hungarian-Ottoman Military and Diplomatic Relations in the Age of Süleyman the Magnificent. Szerk.: Dávid, Géza, Fodor, Pál. Bp.,1994, ELTE. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2063891
15809
361
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Varga Géza: A magyarság jelképei. Bp.,1999., Írástörténeti Kutató Intézet. Kiadói papírkötés. 2047949
15810
361
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács M. Mária: Liberalizmus, radikalizmus, antiszemitizmus. A magyar orvosi, ügyvédi és mérnöki kar politikája 1867 és 1946 között. Bp.,2001,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2016745
15811
361
0
3000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2016750
15812
361
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2010294
15813
361
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2013815
15814
361
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Louis-Baldwin: Nagy emberek, nagy szerelmei. Bp.,1995,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2065181
15815
361
0
4200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)
Das Lot is nicht erreichbar
2064232
15816
361
0
8000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiszely István: A magyarok eredete és ősi kultúrája. I-II. köt. Bp.,2000, Püski. Bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2064014
15817
361
0
5000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2063070
15818
361
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
2047957
15819
361
0
8000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
L'Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870.) descritta dalla figilia. I-II. kötet. Firenze,1928,Tip. Fascista. Olasz nyelven. Kiadói szakadozott papírkötésben, az első kötetben címlaphiánnyal, egy kijáró lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse