Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 193

15072.

Rufpreis:
800 HUF

Odze György-Kaiser Ottó: Magyarországon...megbízólevéllel. Pécs, 2001, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virág Zsolt: Magyar kastélylexikon. Vas megye kastélyai és kúriái. Bp., 2004, Fo-Rom Invest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15074.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Borbély Anikó -- Várady Péter Pál:] Erdély magyar templomai: Kalotaszeg. [Bp.], [1991], [Unikornis]. Kartonált papírkötésben, címlapja hiányzik.
15075.

Rufpreis:
800 HUF

15076.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok) Budapesti Városvédő Egyesület, 2007 Kiadói kartonálásban
15077.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Delsenbachs Nürnbergische Ansichten. München,én.,Delphin, 19+1 p.+42 t. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
15078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos papír védőborítóban.
15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1940 Vegyes útikönyv és prospektus tétel, 15 db: Griebens Reiseführer sorozat 5 kötete (London, Dresden, Wien, Salzburg, Nürnberg), Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses (1903), Paris-Plan, valamint utazási prospektusok, nyomtatványok. Nagyrészt német nyelven. Közte két francia nyelvűvel. Változó állapotban.
15081.

Rufpreis:
2 400 HUF

15082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rátkai László-Brenner Vilmos-Kovács Géza: Jáki templom. A kövek üzenete. Szombathely, én., MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt. Kiadói papírkötés.
15083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF