15078.
Beendet 357. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Delsenbachs Nürnbergische Ansichten. München,én.,Delphin, 19+1 p.+42 t. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.