https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 193
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1996203
15513
357
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. 1996066
15514
357
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1960416
15515
357
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben. 1957129
15516
357
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Tamás: Il Castello di Buda. Major Ottó bevezetőjével. Bp.,1989, Officina Nova. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző, Révész Tamás (1946- ) fotóművész, egyetemi tanár által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1960582
15517
357
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1996282
15518
357
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 10 db: Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1996226
15520
357
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1996223
15521
357
0
4800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1995958
15523
357
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1996263
15524
357
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1958259
15526
357
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1997637
15529
357
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés, a gerinc megfakult. Reprint kiadás. Számozott (300/213.) példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse