A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyu... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000015/A-Philip-Ausztralia-honalapitoi-Forditotta-es-bevezette-Halasz-Gyula-Vilagjarok-Bp-~II1996203
1996203
15513
357
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: kh