Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!
Gombos Albin: A Grönlandi Titok III. Bújócska a tengeren. (Hájas Muki az ostromzáron keresztül.) Bp., ,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel.
Testvériesen - Tíz magyar költő verse (Bp. 1939.) Kopja könyvek. 96 l. (Kopja könyvek I.) Többek közt Szerető Sándor és Cserhát József verseivel, Kiadói kartonálásban.
Bónyi Adorján: Őméltósága. Vándor Kálmán (1898-1949) író, újságírónak szóló dedikálással. Az író ex librisével. Bp., Széchenyi. Kisse laza egészvászon kötésben.