Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp.,1986, Minerva. Balázs Piri Balázs. Kiadói papírkötés.
17781.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Nincs menekvés. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötésben.
17782.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Béla: Jó magyarság! Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp.,1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.
17783.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ein Perlenstrauss Ungarischer Dichtungen. Übertragen von Hans Leicht. Bp.,(1939),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17784.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István 2 műve:  Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17785.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móra Ferenc Napok, holdak, elmult csillagok. Bp., 1936, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Első kiadás.
17786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várta. H.n., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyve. Bibliofil, sorszámozott kiadvány, zsinórfűzött félvászon kötésben, illusztrált
17787.

Rufpreis:
800 HUF

Gaál Mózes: Siralmas Erdély. Történeti elbeaszélések a régi időkből. Hazafias Könyvtár. V. kötet. Bp.,(1906),Stampfel. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Garay Ákos illusztrációi hiányoznak, foltos lapokkal.
17788.

Rufpreis:
1 800 HUF

17789.

Rufpreis:
1 200 HUF

17790.

Rufpreis:
3 000 HUF

Áprily Lajos 2 db műve, első kiadások:  Fecskék, őzek, farkasok. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1965, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Jelentés a völgyből. Bp., 1965, Magvető. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17791.

Rufpreis:
1 600 HUF

17792.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF