Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 156

15804.

Rufpreis:
10 000 HUF

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
2 000 HUF

15806.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A podmanini Podmaniczky-család oklevéltára. II. kötet: 1510-1537. Közzétette, családtörténeti bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Dr. Lukinich Imre. A podmanini és aszódi báró Podmaniczky-család története. V. kötet. Bp.,1939, MTA, (Városi Nyomda, Debrecen),LXXVII+739 p. Kiadói papírkötés.
15807.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchényi István 1791-1860. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, jó állapotban. Számozott, 286. számú példány.
15808.

Rufpreis:
1 200 HUF

I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadásokkal.
15809.

Rufpreis:
1 000 HUF

II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Szerk.: Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 8 p.+12 sztl. lev.+8 p.Kiadói, pergamen-hatású papírkötésben, a pergamen-hatású papírborító sérült, hiányos, de a kötéstábla ép.
15810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Képek a felszabadult Magyarország 40 évéből. Összeáll.: Blaskovits János, Vagyóczkyné Kékes Viktória. Bp.,1985,Reflektor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói műanyag védőfóliában.
15811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Michael Brett-Werner Forman: A mórok. Az iszlám nyugaton. Fordította Zala Tamás. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15812.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet.  I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka.  II. kötet: A villafrancai béke után.  III. kötet: A remény és csapások kora 1860-1862.  Bp., 1880-1882, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerincekkel, néhol foltos, a III. kötet 742-743. oldalaknál ceruzás firkával.
15813.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vegyes Széchenyi István témájú könyvtétel, 2 db:   Szentkirályi Elemér: Kalauz Széchenyi István megismeréséhez. Bp.,1987, Országos Műszaki Információs Központ és Könyvtár.  Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15814.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pósán-Veszprémy-Isaszegi: Migráció a kora középkortól napjainkig. Bp., 2018. Zrínyi. Kiadói kartonálásban
15815.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF