Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1994829
15755
356
Books: History
Szűcs Jenő: Nemzet és történelem. Társadalomtudományi könyvtár. Bp.,1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1956300
15756
356
Books: History
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., [1935], Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1956325
15757
356
Books: History
1956331
15758
356
Books: History
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
2037734
15759
356
Books: History
Sebestyén László: Kézai Simon védelmében. Őstörténeti tanulmányok. Dunaszerdahely,1997, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2043003
15760
356
Books: History
Kempler Kurt: A gyógyszerek története. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2042892
15761
356
Books: History
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2036719
15762
356
Books: History
2032854
15763
356
Books: History
Genealogisches Handbuch der Adels. Band VI. Reprint. Aranyozott egészvászon kötésben. 2041544
15764
356
Books: History
Gábor Áron aranyalbum. Gábor Áron emlékére. A Gábor Áron hősi kultuszának hazafias szolgálatában. Bp., 1942, Szücs Gusztáv Ágoston. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
2033081
15765
356
Books: History
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2033077
15766
356
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF