https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 136
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2019282
17002
356
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Indische Miniaturen. Aus dem besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, ,Gebr. Mann. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc alsó sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a borítón szakadásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1906746
17003
356
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. A borítót Szabó Ferenc rajzolta. Bp.,1943,Unitas,(Radó István Nyomdai Műintézete-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadozott hiányos illusztrált papír védőborítóban, a gerincen sérüléssel. Ritka! A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2001818
17004
356
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966659
17005
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Budapest, 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált keménykötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1951306
17006
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Ury Ibolya: Kmetty János. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1989486
17007
356
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jávor Zoltán: Hit és magyarság - Szeleczky Zita élete és művészete (CD nélkül) Délvidék Ház Nonprofit Kft., 2012. Kiadói papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1989405
17008
356
0
900
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás
Das Lot is nicht erreichbar
1989403
17009
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008. Vince Kiadó, Kiadói kartonálás
Das Lot is nicht erreichbar
1765628
17010
356
0
3800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1776106
17011
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1613072
17012
356
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1785388
17013
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse