https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 136
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1990520
16666
356
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2006731
16667
356
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2006762
16668
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Népművészeti Örökségünk 2 kötete: Szolnok megye népművészete.+Hajdú-Bihar megye népművészete. Bp., 1987-1989, Európa. Kiadói műbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban. 1312873
16669
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Rajzok Szolnokról - Grafikai mappa városunk felszabadulásának 40. évfordulója tiszteletére. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, 1984, Damjanich János Múzeum. 18 ív A/3-as grafika, kissé sérült kiadói papírmappában. Készült összesen 200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1304375
16670
356
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Papi Lajos. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, é.n., Damjanich János Múzeum. 10 ív A/3-as grafika, kiadói papírmappában. Készült összesen 50 példányban, a művész aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
1304359
16671
356
0
6000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Rajzok Szolnokról - Grafikai mappa városunk felszabadulásának 40. évfordulója tiszteletére. Szerkeszti Menyhért László. Szolnok, 1984, Damjanich János Múzeum. 18 ív A/3-as grafika, kissé sérült kiadói papírmappában. Készült összesen 200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2010836
16672
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2015385
16673
356
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1989634
16674
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Cecil Misstear-Helen Scott-Harman: The advanced airbush book. London, 1985, Orbis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1887204
16675
356
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
San Francisco kolostor helyreállítása. 1974. 41p. tervrajzokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1526535
16676
356
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.
Das Lot is nicht erreichbar
1526572
16677
356
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 5. évf. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse