1804 Berken János (1765 kr.-1822): Nyitra vármegye térképe. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, apró folttal, 16,5x10,5 cm. / 1804 János Berken (1765 cca.-1822):Map of Nitra/Nyitra/Neutra. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, with small spotty, 16,5x10,5 cm.
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta: - -. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), , 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszínű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, borító szélén kopott. Egy lap: Baranya hiánnyal.
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Máramaros vármegye térképe. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Maramures/Máramaros/Maramuresch County. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, 10,5x16,5 cm.
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Moson vármegye térképe. C(Comitatus) Mosoniensis. XXI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 16,5x10,5 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 k.): Map of Moson County. C(Comitatus) Mosoniensis. XXI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 16,5x10,5 cm
1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm
1804 Krassó vármegye térképe. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 17x11 cm./ 1804 Map of Krassó County. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper, spotty, 17x11 cm