A "Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai" sorozat 4 füzete: 9. Szentendre, Visegrád, Vác; 15. Esztergom; 16. Kaposvár; 21. Tata és Tóváros; tűzött papírkötésben, térképekkel, kissé viseltes állapotban
Vízisporttérképek: 12. sz., Duna Budapest-Paks, 116 km, tervezte és kiadja: M. Kir. Államit Térképészet, 24x225 cm + Vízisporttérképek: 13. sz., Duna Paks-Mohács, 30 km, tervezte és kiadja: M. Kir. Államit Térképészet, 24x200 cm
cca 1770 Csehország, az Olmüci részek térképe. Rézmetszetű térkép, a kartusban medve vadászat ábrázolásával. Paszpartuban. / Map of the Czech kingdom, Olomutz part. from the Homann Heirs: Atlas regni Bohemiae consistens in quindecim mappis... Nürnberg 1776. With a bear hunt in the cartuche. 57x45 cm
cca 1790 A Rajnavidék háborús térképe. Neue General Kriegs Karte Des Rheinstrohms, Herausgegeben von Iohann Walch im Willischen Kunstverlag in Augsburg. Nagyméretű, színezett rézmetszet, vászonra vonva, ki hiánnyal, egyébként jó állapotban. / Large war map of the Rhein river basin. Handcolored etching on canvas. small part missing, but otherwise in good condition. 60x136 cm
Franciaország térképe az 1790-es reform után. Jean Walch: Le Royaume de France en 83 departs suivant les decrets de 1790. Augsbourg, F. M. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. / Map of France.. Large colored etching.64x53 cm