Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1997141
11163
351
Virágmintás teás csésze + alj, matricás, kopásnyomokkal + 1 db csehszlovák mini váza, matricás, kopásnyomokkal
1997145
11164
351
Angol porcelán 7 db kistányér + 4 db csésze + 1 db cukortartó, matricás, jelzett, sérülésekkel
1969103
11165
351
Rózsapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 4,5 cm 1969106
11166
351
Kis rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 7,5 cm 2001179
11167
351
6 db modern mokkás csésze és alj, eredeti dobozában, hibátlan 1872642
11168
351
1871558
11169
351
1872090
11170
351
70000
1999841
11171
351
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán kendős asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm
1999839
11172
351
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán korsós asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm
1999435
11173
351
Jelzett kínai Famille rose köretes/leveses tál és tál, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:19×27 cm, 29×23 cm
1999433
11174
351
Jelzett kínai Famille rose fedeles urnaváza, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF