Porzellan

Zahl der Lose: 83

Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La  Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm
11151.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11152.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11153.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11154.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Wedgwood bisquit kis váza, kopásokkal, jelzett, m:8,5 cm
11155.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:28 cm
11156.

Rufpreis:
12 000 HUF

Japán bölcs figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
11157.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes porcelán tétel: 12 db fajansz tányér, kávés csészelaj, lepattend Herendi bonbonniere fedő, Hollóházi porcelán hamutálak, szecessziós kisváza, 3 vonatos csésze
11158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm
11159.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott
11160.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szűz Mária a kis Jézussal, porcelán kép, matricás, jelzés nélkül, díszes fa keretben, 4×3,5 cm
11161.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Mosakodó macska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm
11162.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF