Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1999751
11151
351
4600
Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm
1999753
11152
351
4600
1999754
11153
351
4600
1999750
11154
351
4600
1998277
11155
351
4800
Wedgwood bisquit kis váza, kopásokkal, jelzett, m:8,5 cm
1997055
11156
351
Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:28 cm
1995104
11157
351
Japán bölcs figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm 1981904
11158
351
Vegyes porcelán tétel: 12 db fajansz tányér, kávés csészelaj, lepattend Herendi bonbonniere fedő, Hollóházi porcelán hamutálak, szecessziós kisváza, 3 vonatos csésze 1936680
11159
351
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm 1960463
11160
351
11000
Jelzett japán mokkás készlet, plusz csészével és aljjal, részben kézzel festett, kopott
1999503
11161
351
Szűz Mária a kis Jézussal, porcelán kép, matricás, jelzés nélkül, díszes fa keretben, 4×3,5 cm 1996151
11162
351
Mosakodó macska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF