Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 193

30556.

Rufpreis:
2 000 HUF

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" bronz emlékérem (39mm) T:VF karc
30557.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896. "Emlék a Körmöczbányai M. Kir. Pénzverő Kiállítására 1896" kétoldalas Al emlékérem (24mm) T:1-,2 patina
30558.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1-  / Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU  Hauser: 7914.
30559.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékérem szalagon, benne aradi homok(?) (23mm) T:2,2- / Hungary 1899. "Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al commemorative medallion on ribbon with sand from Arad(?) (23mm) C:XF,VF
30560.

Rufpreis:
8 000 HUF

30561.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (57g/59x40mm) T:1- / Hungary 1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 (Budapest Sport Association Automotor Section Béla Buday Memory Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (57g/59x40mm) C:AU
30562.

Rufpreis:
12 000 HUF

1939. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" Br emlékérem (45mm) T:2 kis ph.
30563.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940. "Sztár Filmmagazin Filmzene pályázata 1940 - V. díj Ifj. Magyari Imre" ezüstözött díjplakett, márványlapon (133x82mm) T:1- kissé kopott ezüstözés
30564.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1947. "Magyar Birkózó Szövetség - Bácska Budapest - Zombor: Dec. 6. Szabadka: Dec. 7." részben zománcozott, aranyozott fém emlékplakett (58,2g/40,5x62mm) T:2 /  Hungary 1947. "Hungarian Wrestling Federation - Bácska Budapest" partially enamelled, gold plated metal commemorative plaque (58,2g/40,5x62mm) C:XF
30565.

Rufpreis:
8 000 HUF

1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" fém emlékplakett (56x54mm) T:2,2-
30566.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1965. "Vasipari Kutató Intézet Ózd 1965" Br plakett fa talpra erősítve (120x72mm) T:2
30567.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF