Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1991189
30556
350
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1859. "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6." ezüstözött Cu emlékérem (20mm) T:2,2-
1979783
30557
350
Numismatik
1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland " bronz emlékérem (39mm) T:VF karc
1992675
30558
350
Numismatik
1896. "Emlék a Körmöczbányai M. Kir. Pénzverő Kiállítására 1896" kétoldalas Al emlékérem (24mm) T:1-,2 patina 1991184
30559
350
4800
Numismatik
1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1- / Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU Hauser: 7914. 1935525
30560
350
Numismatik
1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékérem szalagon, benne aradi homok(?) (23mm) T:2,2- / Hungary 1899. "Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al commemorative medallion on ribbon with sand from Arad(?) (23mm) C:XF,VF 1993547
30561
350
2200
Numismatik
1945514
30562
350
Numismatik
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (57g/59x40mm) T:1- / Hungary 1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 (Budapest Sport Association Automotor Section Béla Buday Memory Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (57g/59x40mm) C:AU
1992415
30563
350
Numismatik
1939. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" Br emlékérem (45mm) T:2 kis ph. 1993560
30564
350
2200
Numismatik
1940. "Sztár Filmmagazin Filmzene pályázata 1940 - V. díj Ifj. Magyari Imre" ezüstözött díjplakett, márványlapon (133x82mm) T:1- kissé kopott ezüstözés 1938423
30565
350
Numismatik
1947. "Magyar Birkózó Szövetség - Bácska Budapest - Zombor: Dec. 6. Szabadka: Dec. 7." részben zománcozott, aranyozott fém emlékplakett (58,2g/40,5x62mm) T:2 / Hungary 1947. "Hungarian Wrestling Federation - Bácska Budapest" partially enamelled, gold plated metal commemorative plaque (58,2g/40,5x62mm) C:XF 1904502
30566
350
600
Numismatik
1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" fém emlékplakett (56x54mm) T:2,2-
1989465
30567
350
Numismatik
1965. "Vasipari Kutató Intézet Ózd 1965" Br plakett fa talpra erősítve (120x72mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF