Csiffáry Gergely-B. Huszár Éva: Heves megye II. József-kori katonai leírása. (1783-1785.) Eger, 1999, Heves Megyei Levétár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Földrajzi névmutatókkal, Heves megye katonai leírásának fakszimiléjével, térkép-melléklettel.
Tanulmányok Budapest múltjából XIX. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1972, BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Vegyes Budapest témájú könyvtétel, Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp.,1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Valamint 2 db budapesti városképes leporelló.
Vegyes uti és helytörténeti könyvtétel, 12 db. The Rough Guide to Croatia (Rough Guides, 2005), Az Ír-sziget (Cartographia, 2004), Brüsszel (Marco Polo), Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke (Panoráma balatoni sorozata, Bécs hova menjünk vásárolni?, Hortobágy útikalauz, Két keréken a Balatonnál...stb. Közte prospektusokkal, és térképpel is.
Szerb Antal: Budapesti kalauz marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint.
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.
A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.