Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1988899
15060
350
Books: Travelling, Local History
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
1970699
15061
350
Nyestyék (Kis)Tokajból. (Tokaji tanulmányok IV.) Összeállította: Makoldi Sándorné. Tokaj, 2010, Magánkiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
1968510
15062
350
2200
Adalékok a belső Terézváros történetéhez. Szerk.: Bernáth László, Heindrich Ervinné. Bp., 1982, Budapesti Városvédő Egyesület, 4+448 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással, kopottas borítóval. 1988901
15063
350
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
1990028
15064
350
Simándy Pál: Az elsikkadt hegyibeszéd. Losonc, 1932, Losonci Sándor. Dedikált! Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1987704
15065
350
A Csepel Vas- és Fémművek 90 éve. 1892-1982. Gazdaságtörténeti monográfia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1988874
15066
350
Szerencsés János-Dávid Ferenc: Sopron. Bp.,1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés 1988872
15067
350
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó egészvászon-kötés, jó állapotban. 1988880
15068
350
2 db egyforma könyv. Szabóky- Gera: A Belváros. Bp., 1988. Képzőművészeti. Kiadói kartonálásban.
1993703
15069
350
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. 1974, Corvina. Kiadói kartonált kötés
1993502
15070
350
Budapest különleges boltjai. Szerk.: Borús Judit. Bp.,2006, Sanoma. Kiadói kartonált papírkötés. 1991774
15071
350
Dr. Thirring Gusztáv: Budai hegyek részletes kalauza és térképe. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF