Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyestyék (Kis)Tokajból. (Tokaji tanulmányok IV.) Összeállította: Makoldi Sándorné. Tokaj, 2010, Magánkiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
15061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Adalékok a belső Terézváros történetéhez. Szerk.: Bernáth László, Heindrich Ervinné. Bp., 1982, Budapesti Városvédő Egyesület, 4+448 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással, kopottas borítóval.
15062.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Simándy Pál: Az elsikkadt hegyibeszéd. Losonc, 1932, Losonci Sándor. Dedikált! Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Csepel Vas- és Fémművek 90 éve. 1892-1982. Gazdaságtörténeti monográfia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerencsés János-Dávid Ferenc: Sopron. Bp.,1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés
15066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó egészvászon-kötés, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db egyforma könyv.  Szabóky- Gera: A Belváros. Bp., 1988. Képzőművészeti. Kiadói kartonálásban.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. 1974, Corvina. Kiadói kartonált kötés
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest különleges boltjai. Szerk.: Borús Judit. Bp.,2006, Sanoma. Kiadói kartonált papírkötés.
15070.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Thirring Gusztáv: Budai hegyek részletes kalauza és térképe. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF