https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 222
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1737257
15584
350
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1719353
15587
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1782645
15589
350
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Visegrády Gabriella: Parti szél. Budapest, [1943.] Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötésben, színes, illusztrált kiadói papírborítóban. A borító szélei kissé szakadtak, ettől eltekintve jó példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1750975
15590
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Zalakaros Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1786117
15591
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1720132
15593
350
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
Das Lot is nicht erreichbar
1719158
15595
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint.
Das Lot is nicht erreichbar
1719607
15596
350
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1719260
15597
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719403
15598
350
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1788338
15600
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bradford Washburn: Vakáció az Alpesekben. A szerző rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói kemény kötésben. 1783820
15601
350
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vivian Fuchs-Edmund Hillary: Az Antarktisz meghódítása. A Brit Nemzetközösség 1955-1958. évi délsarki expedíciója. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse