https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 226
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1765583
15603
344
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1677541
15604
344
0
16000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
Das Lot is nicht erreichbar
1751480
15605
344
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
Das Lot is nicht erreichbar
1757747
15606
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758301
15607
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. + Budapest, Corvina, 1972
Das Lot is nicht erreichbar
1757111
15608
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Pataky Mária: Rákóczi földje. Bp. (1939.) Officina, 28 l. 32 t. Illusztrált, kiadói papírkötésben 1719245
15609
344
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Teke századai. Szerk.: Dr. Koszta Sándor. Teke-Kecel, 2007, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1720496
15610
344
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1706277
15611
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1655726
15612
344
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1706290
15613
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szomszéd András: "Szépen szántó vadkertiek." (Érsek)Vadkert története az úrbéri tagosítás befejezéséig. Érsekvadkerti Helytörténeti Füzetek I. kötet. Érsekvadkert, é.n.,Érsekvadkert Önkormányzata, 181+19 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1718642
15615
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse