https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 226
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1783750
15527
344
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
Das Lot is nicht erreichbar
1831059
15528
344
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1832154
15529
344
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Néprajzi dolgozatok Borsod-Abauj-Zemplén megyéből. Válogatás az önkéntes néprajzi gyűjtők pályamunkáiból. Szerk.: Viga Gyula. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XII. kötet. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1830729
15530
344
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1830911
15531
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szolnok Megyei Múzeumok évkönyve. 1982/83. Szerk.: Kaposvári Gyula-Raczky Pál-Selmeczi László. Szolnok,1983, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1793917
15532
344
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Reader's Digest. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1827065
15533
344
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1827184
15534
344
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1832206
15536
344
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Alkotók Nagycenken. Szerk.: Szabó Attila. A nagycenki képzőművészek fejezetet írta és szerkesztette: Magyar Balázs. Nagycenki füzetek 3. Nagycenk, 2009, k.n. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1831622
15537
344
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1982, Európa. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1830580
15538
344
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1737583
15539
344
0
18000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse