https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 45

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint to­vább­képzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
1
17037.

Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint to­vább­képzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db fotózással kapcsolatos könyv: Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+  Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17038.

2 db fotózással kapcsolatos könyv: Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+ Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,
1
17039.

Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
17040.

Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benkő Istvánné-Hodován József-Kun Andrásné: Ruhaipari szabás-szakrajz. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
1
17041.

Benkő Istvánné-Hodován József-Kun Andrásné: Ruhaipari szabás-szakrajz. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ábrahámné Tóth Ágnes-Benkő Istvánné-Kun Andrásné: Női szabás-szakrajz 1. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
1
17042.

Ábrahámné Tóth Ágnes-Benkő Istvánné-Kun Andrásné: Női szabás-szakrajz 1. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Riegler Gyuláné-Tóth Csaba: Alkatrészek készítésének technológiája a ruhaipari szakmákban.  Bp.,2001, Műszaki. 9. kiadás. Kiadói papírkötés.
1
17043.

Riegler Gyuláné-Tóth Csaba: Alkatrészek készítésének technológiája a ruhaipari szakmákban. Bp.,2001, Műszaki. 9. kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francia-magyar, magyar -francia műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Végh Béla, Rubin Péter. Bp.,1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17044.

Francia-magyar, magyar -francia műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Végh Béla, Rubin Péter. Bp.,1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.
1
17045.

A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db német nyelvű vasútmodellező könyv: Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz einfach (1962); Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz raffiniert (1960). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
1
17046.

2 db német nyelvű vasútmodellező könyv: Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz einfach (1962); Trost, Gerhard: Kleine Eisenbahn ganz raffiniert (1960). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilfried Staudt: Gépjárműtechnika. Székesfehérvár, é.n.,Omár. Kiadói papírkötés.
1
17047.

Wilfried Staudt: Gépjárműtechnika. Székesfehérvár, é.n.,Omár. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997.
1
17048.

Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse