Bücher: Technik

Zahl der Lose: 45

Czagány  Ferenc-Czagány Lajos: Épületasztalos szerkezettan. II. kötet. Faipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán tollas firkával.
17025.

Rufpreis:
1 600 HUF

17026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17027.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
17028.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csabai Dániel: Magnósok évkönyve 1982, 1986. Bp., 1982, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh Tiborné-Pálfi Viktória-Varga Pál: Cipőipari anyagismeret. Bp.,1991, Műszaki. 11. kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.
17030.

Rufpreis:
1 800 HUF

17031.

Rufpreis:
4 000 HUF

17032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17033.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prohászka János: Kézikönyv esztergályosok és marósok részére. Bp., 1937. Magyarországi Vas és Fémmunkások Központi Szövetsége. Egészvászon kötésben.
17034.

Rufpreis:
1 000 HUF

17035.

Rufpreis:
800 HUF

17036.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF