Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 72

16948.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16949.

Rufpreis:
1 800 HUF

Növényhatározó I-II. kötet. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói nylon-kötés.
16950.

Rufpreis:
3 000 HUF

16951.

Rufpreis:
3 000 HUF

16952.

Rufpreis:
1 000 HUF

16953.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
16954.

Rufpreis:
1 600 HUF

Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás.  Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
16955.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről III. kötet. Fordította: Dr. Moravcsik Ernő Emil. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 367+4 p. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16956.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prof. Dr.Görgényi-Göttche Oszkár: Tuberkulose im Kindesalter. Wien, 1951, Springer. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.  Mirkovits Gusztáv (1919-1996) orvos, egyetemi tanárnak szóló ajándékozási sorokkal egy tanítványától, dátumozva (1952. XII. 24.)
16957.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
16958.

Rufpreis:
800 HUF

David Attenborough: Élet a földön. Bp.,1989, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16959.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF