Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 72

16900.

Rufpreis:
800 HUF

16901.

Rufpreis:
1 600 HUF

16902.

Rufpreis:
800 HUF

16903.

Rufpreis:
800 HUF

16904.

Rufpreis:
1 600 HUF

16905.

Rufpreis:
1 400 HUF

16906.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Zoltán János: Cicatrix Optima. Az ideális sebgyógyulás műtéttana. Bp.,1974, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16907.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ian A Baker:  A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.
16908.

Rufpreis:
1 600 HUF

Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben. Gerinc kopott, egy melléklet ragasztott, egy kötet kötése megerősített.
16909.

Rufpreis:
2 000 HUF

16910.

Rufpreis:
1 600 HUF

J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1983,Natura. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16911.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF