Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp.,[1939], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, jó állapotban.
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.