Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1788383
17074
342
Books: Architecture, Art
6 db művészettel kapcsolatos könyv. Kiállítási katalógusok, Vasarely, Zsankó, Chagall,
1788330
17075
342
2200
Books: Architecture, Art
1392972
17076
342
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1875834
17077
342
Books: Architecture, Art
Bodnár Zita: A fény kapujában. Gondolatok Thuronyi István festőművész alkotásai nyomán. Bp.,2010, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF