Stich

Zahl der Lose: 56

cca 1860 Vörösmarty Mihály portréja. Barabás Miklós festménye után készült rézkarc. 11x17 cm Üvegezett keretben
11049.

Rufpreis:
3 000 HUF

1846 Barabás Miklós önarckép litográfiája, foltos, körbevágva, üvegezett keretben,  22×16 cm
11050.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Pillangók nagyméretű litografált tábla / Butterflies large litho table 76x54 cm
11051.

Rufpreis:
6 000 HUF

11052.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1700 XI. Benedek pápa rézmetszetű portréja / Etched portrait of pope Benedict I. 9x12 cm
11053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Keresztély Ágost hercegprímás címere, rézkarc, papír, 11×10 cm
11054.

Rufpreis:
3 000 HUF

11055.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Hradek vára, acélmetszet, 13×8 cm
11056.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF