Stich Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1900599
11012
340
Engravings
1760 7 db csataképes rézmetszet az Anhang zur Geschichte des Polyb, mit den kriegerischen Auslegungen des Herrn .c. könyvből. / 7 copper plate engravings from the book ... 31x22 cm 1900998
11013
340
Engravings
Schmutzer, Johann Adam (1680-1739): XIV. Benedek (1675-1758) pápa nagyméretű rézmetszetű portréja. 26x35,5 cm / large copper plate portrait of pope Benedict
1915670
11014
340
Engravings
Bibliai, közel-keleti tájak, 6 db acélmetszet, papír, különböző méretben 1915614
11015
340
Engravings
4 db különféle vallási témájú metszet, acélmetszet, papír, különböző méretben
1915858
11016
340
Engravings
cca 1700 Antik mitológiai alakok, jelenetek, 7 db rézmetszet, papír, feliratozva, kartonra ragasztva, különböző méretben 1914744
11017
340
Engravings
cca 1800 Családi címer, rézmetszet, papír, jelzett (A. Meyer), kicsit foltos, 13×9 cm 1916002
11018
340
Engravings
cca 1880 Vaspálya-alagút Pozsony mellett / Eisenbahntunnel bei Pressburg, acélmetszet, papír, jelzett, 23×15 cm 1800553
11019
340
Engravings
cca 1830 Johann Schönberg (1780-1863) : Érkezés a vadászatra. Színezett rézmetszet, foltos papír, üvegezett keretben, 36×48 cm
1740360
11020
340
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Leonardi Coelestin osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
1827451
11021
340
Engravings
1867 Auguszt Százs-Koburg-Gothai-Koháry herceg Brasilia tengeri admirálisának kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm. 1740350
11022
340
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Josef Ressel erdész portréja, litográfia, papír, 27×21 cm 1740348
11023
340
Engravings
cca 1867 Marastoni József: Rudolph von Vivenot klimatológiaprofesszor portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF