Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1138430
17394
334
4400
1840025
17395
334
Szántó György: Stradivari. [1-2. köt.] Bp., é. n., Genius. A szerző aláírásával! Kissé kopott vászonkötésben.
1840023
17396
334
Tompa Mihály legújabb költeményei. Pest, 1867, Heckenast. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
1830408
17397
334
Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.
1662741
17398
334
1831093
17399
334
Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,1945, Nyugat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a gerinc részben hiányos. 1831105
17400
334
Kovách Géza: Szamártövisek. Útszéli virágok. Bp.,(1940), Szerzői kiadás, (Ifj. Kellner Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán hiánnyal.
1832336
17401
334
Somogyi Sándor: Gyulai és kortársai. Fejezetek egy negyedszázad irodalomtörténetéből. Bp.,1977,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
1828506
17402
334
Peter Loring: Újraéled a múlt. Fordította: Waldberg Vera. Bp.,é.n.,Palladis Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, gyűrött borítóval, kissé foltos lapokkal. 1828461
17403
334
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerző. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1830275
17404
334
1831485
17405
334
Porzsolt Kálmán: Sport és szerelem. Bp.,(1913),Légrády. Második kiadás. Korabeli félbőr-kötés, kopott, intézményi bélyegzővel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF