Tompa Mihály legújabb költeményei. Pest, 1867, Heckenast. Sérült gerin... https://www.darabanth.com/de/334-Fernauktion/334.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500017/Tompa-Mihaly-legujabb-koltemenyei-Pest-1867-Heckenast-Serult-gerincu-kopott-vaszonkotC3~II1840023
1840023
17396
334
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Tompa Mihály legújabb költeményei. Pest, 1867, Heckenast. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.