Hock János: Szivárvány. (Tárcák.) Bp., 1894, Athenaeum. Korabeli festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a hátsó borító kissé foltos.
Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Bp., 1920, Táltos Kiadása, 280+279+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon, az eredeti illusztrált papírborítókat bekötötték, az első papírborító széle körbevágott, a lapszéleken folttal.