Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1805509
10024
329
Berki Viola (1932-2001): Bolondok szürete, rézkarc, papír, jelzett, 24×17,5 cm
1824986
10025
329
Berki Viola (1932-2001): Zrínyi esküje (17/100). Linó, papír, jelzett, 26×34 cm
1806800
10026
329
Biai-Föglein István (1905-1974): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×29,5 cm 1750669
10027
329
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 11x15 cm
1780424
10028
329
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkonyodik, rézkarc, papír, jelzett, 28×35 cm 1806952
10029
329
Boldizsár István (1897-1984): Meleg nyár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×31 cm
1806954
10030
329
Boldizsár István (1897-1984): Ház a vízparton, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10×22,5 cm
1837386
10031
329
1820068
10032
329
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdő részlet, fametszet, papír, jelzett, 27×21 cm
1838451
10033
329
Bortnyik jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×36 cm
1834522
10034
329
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel! Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8,5 cm 1825289
10035
329
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet III. Olaj, vászon, hátul jelzett, 70×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF