Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1682600
10012
329
80000
1820794
10013
329
Barczi Pál (1933-2003): Lovak és figurák II. Rézkarc, papír, jelzett, 29×30 cm 1819911
10014
329
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm 1838411
10015
329
Barcsay Jenő (1900-1988): Kapuk. Szitanyomat 3/30, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1834973
10016
329
11000
Barcsay Jenő (1900-1988): Szék. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×22 cm
940667
10017
329
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris. Tóthpál István fegyvergyűjtő ex librise, rézkarc, papír jelzett, 11×4,5 cm
1780607
10018
329
1838995
10019
329
Bene jelzéssel: Tengerparton, vegyes technika, papír, 34,5×30,5 cm 1780404
10020
329
Berda Ernő (1914-1961): Nyomor, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm
1837245
10021
329
Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 37,5×43,5 cm
1837260
10022
329
Berend Ilona (1902-?): Nagybányai táj, pasztell, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fa keretben, 43×38 cm
1819785
10023
329
Berény jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, vágott, hajtott, 28×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF