Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812402
10204
328
Szabó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 59×42 cm
1829342
10206
328
11000
Szabó Lajos (1927-1995): Ősz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1829345
10207
328
11000
Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1827054
10208
328
Szabó Vladimir (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc (38/100), papír, jelzett, paszpartuban, 30×23 cm 1814239
10209
328
Szalay jelzéssel: 2 db Női fej. Tus, papír, 17×12 és 24×20 cm
1829436
10210
328
Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×20 cm
1812655
10211
328
Szántó jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon, keretben, 23×29 cm 1817315
10212
328
Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
1784867
10213
328
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm
1828651
10214
328
1986 Szász Endre (1926-2003) jelzett rajza, 59. bélyegnapi FDC-n, bélyegekkel 1826018
10215
328
Szász jelzéssel: Fej. Festett porcelán, keretben, 19×29 cm 1816285
10216
328
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Női portré. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, apró lyukakkal, 55×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF