Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 294

Szabó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír,  59×42 cm
10204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Lajos (1927-1995): Ősz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10206.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10207.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó Vladimir (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc (38/100), papír, jelzett, paszpartuban, 30×23 cm
10208.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szalay jelzéssel:  2 db Női fej. Tus, papír, 17×12 és 24×20 cm
10209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×20 cm
10210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon, keretben, 23×29 cm
10211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
10212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

1986 Szász Endre (1926-2003) jelzett rajza, 59. bélyegnapi FDC-n, bélyegekkel
10214.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Szász jelzéssel: Fej. Festett porcelán, keretben, 19×29 cm
10215.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Női portré. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, apró lyukakkal, 55×42 cm
10216.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF