Szabó Vladimir (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc (38/100), papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Oreg-festo-Rezkarc-38100-papir-jelzett-paszpartuban-30C39723-~II1827054
1827054
10208
328
Beschreibung: Szabó Vladimir (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc (38/100), papír, jelzett, paszpartuban, 30×23 cm
: tánczos_gábor