Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Tóth Sándor (1933-) 1981. "MÉE Szeged / Bartók Béla" Br emlékérem (42,5mm) + Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
30415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Szeged / Juhász Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30416.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.
30417.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" kerámia plakett (131mm) T:2 peremen kis lepattanások
30418.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1865. "Emlékül az 1865. évi országgyűlés megnyitására - Éljen a király / Éljen a haza - Es lebe das Vaterland" kétoldalas Br emlékérem (39,5mm) T:2-,3 ph.
30419.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1892. "IDVEZLEGY KEGYELMES SZENT LÁSZLÓ KIRÁLY / BESZÉDEDBEN ÉKES KARODBAN ERŐS" kétoldalas jelzett Ag medál, "SGA" gyártói jelzéssel (5,82g/0.835) T:2,2- hajlott lemez
30420.

Rufpreis:
5 000 HUF

1925. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br plakett, eredeti tokban (75x108mm) T:2
30421.

Rufpreis:
1 400 HUF

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30422.

Rufpreis:
1 600 HUF

30423.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1940. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém emlékérem (56mm) T:2 patina
30424.

Rufpreis:
2 000 HUF

1946. "II. Országos Sportnapok 1946" fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2
30425.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947. "Elektromos - Motoros Szakosztály" Zn emlékérem, zománcozott betéttel, hátlapon gravírozva "Roka Verseny 1947", "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 kis patina
30426.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF