Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1821352
30415
327
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1981. "MÉE Szeged / Bartók Béla" Br emlékérem (42,5mm) + Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina 1821354
30416
327
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Szeged / Juhász Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina 1821167
30417
327
Numismatik
Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (137mm) T:2 ph.
1382423
30418
327
Numismatik
Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" kerámia plakett (131mm) T:2 peremen kis lepattanások 1824071
30419
327
5500
Numismatik
1865. "Emlékül az 1865. évi országgyűlés megnyitására - Éljen a király / Éljen a haza - Es lebe das Vaterland" kétoldalas Br emlékérem (39,5mm) T:2-,3 ph. 1823881
30420
327
Numismatik
1892. "IDVEZLEGY KEGYELMES SZENT LÁSZLÓ KIRÁLY / BESZÉDEDBEN ÉKES KARODBAN ERŐS" kétoldalas jelzett Ag medál, "SGA" gyártói jelzéssel (5,82g/0.835) T:2,2- hajlott lemez
1819897
30421
327
Numismatik
1925. "Magyar Testnevelési Főiskola" Br plakett, eredeti tokban (75x108mm) T:2
1825002
30422
327
Numismatik
1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 1808411
30423
327
Numismatik
1760861
30424
327
Numismatik
~1940. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém emlékérem (56mm) T:2 patina
1778428
30425
327
Numismatik
1946. "II. Országos Sportnapok 1946" fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2
1778433
30426
327
Numismatik
1947. "Elektromos - Motoros Szakosztály" Zn emlékérem, zománcozott betéttel, hátlapon gravírozva "Roka Verseny 1947", "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF