Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

30403.

Rufpreis:
1 000 HUF

30404.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (134,18g/0.835/69,5mm) T:2 patina /  Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (134,18g/0.835/69,5mm) C:XF patina
30405.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
30406.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21
30407.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,9g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) a tok sérült
30408.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30409.

Rufpreis:
800 HUF

30410.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

30411.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Tangl Károly" Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph.
30412.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pátzay Pál (1896-1979) 1966. "25 éves a Budapesti Kórus" Br emlékérem dísztokban (71mm) T:1-,2
30413.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kajlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (100mm) T:2  HP 5590.
30414.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF