Militaria

Zahl der Lose: 51

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata" 3db zománcozott Br kitüntetés, mellettük 2db mellszalag az arany fokozathoz és 2db mellszalag az ezüst fokozathoz T:1-
31571.

Rufpreis:
3 000 HUF

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, Br kitüntetés, eredeti tokban T:2  Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship, Golden Grade" enamelled Br decoration in case C:XF  NMK 719.
31572.

Rufpreis:
2 000 HUF

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, eredeti sérült tokban T:2  Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship, Golden Grade" enamelled, gold plated Br decoration in damaged case C:XF  NMK 717.
31573.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

1999. "Doni Emlékkereszt" fém kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal T:1-
31574.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

1999. "Magyar Királyi Honvéd Hagyományőrző Alapítvány Szolnok / Érdemekért" aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP ujjlenyomat
31575.

Rufpreis:
1 000 HUF

2010. "1956 / 56-os Szövetség 1990-2010" ezüstözött fém érem mellszalagon (42mm) T:PP ujjlenyomat,patina
31576.

Rufpreis:
1 000 HUF

2003. "Doni Emlékkereszt" fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
31577.

Rufpreis:
1 400 HUF

5db-os Ferenc József kitüntetés, három mellszalagon, valamint mellettük még két mellszalag, közte "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő és Polgári Alkalmazottak számára", "Katonai Jubileumi Kereszt" T:2
31578.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

17db-os vegyes militária tétel, közte leginkább ,,Kiváló katona" jelvények, néhány emlékérem és egy ,,Honvéd Vezérkar" textil felvarró T:2
31579.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion with not its own ribbon C:XF
31580.

Rufpreis:
1 400 HUF

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "A Kyffhäuser Szövetség Kyffhäuser Háborús Emlékérem" nem hivatalos aranyozott bronz veterán kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Hermann Hosaeus T:2  Germany / Weimar Republic 1921. "The Kyffhäuser War Commemorative Medal of the Kyffhäuser Union" non official gilt bronze veteran decoration without. Sign.: HOSAEUS C:XF
31581.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalaggal (50mm) T:1
31582.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF