Militaria

Zahl der Lose: 51

Osztrák-Magyar Monarchia 1916-1918. "IV. Károly" fém sapkajelvény (28x38mm) T:2-   Austro-Hungarian Monarchy 1916-1918. "Charles IV" metal cap badge (28x38mm) C:VF
31559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró, hátoldalán sérült "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x38mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch with damaged "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" stamp on reverse (65x38mm) C:XF
31560.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:VF NMK 418
31561.

Rufpreis:
1 600 HUF

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
31562.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "Bercsényi-Tüzérek" Br emlékérem (45x50mm) T:2 ph.
31563.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 Hungary 1939. "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF  NMK.: 439.
31564.

Rufpreis:
3 000 HUF

31565.

Rufpreis:
1 800 HUF

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül, a jelvény egy darabból van, alapítási év nélkül T:2  Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon, the decoration made from one piece, without founding date on reverse C:XF  NMK 443
31566.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration without ribbon C:XF NMK 528.
31567.

Rufpreis:
3 000 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1-
31568.

Rufpreis:
2 400 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-
31569.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" zománcozott kitűző, benne műkő, eredeti, sérült dobozban (20,5mm) T:1-,2
31570.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF