https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 56

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
P. Didon: Jézus Krisztus I. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel, a borítója kopottas, a kihajtató térkép ragasztott, javított, a Jeruzsálemi templom tervrajza hiányzik.
1
15871.

P. Didon: Jézus Krisztus I. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel, a borítója kopottas, a kihajtató térkép ragasztott, javított, a Jeruzsálemi templom tervrajza hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.
1
15872.

Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés.
1
15873.

Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
1
15874.

Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fabinyi, Tibor: Hope Preserved. The Past and Present of Hungarian Lutheranism. Bp., 1984, MHSZ Nyomda. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1
15875.

Fabinyi, Tibor: Hope Preserved. The Past and Present of Hungarian Lutheranism. Bp., 1984, MHSZ Nyomda. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15876.

Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1
15877.

Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.
1
15878.

White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse