Bücher: Religion Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741193
15835
319
Books: Religion
1586366
15836
319
Books: Religion
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel. 1641558
15837
319
Books: Religion
1726652
15838
319
Books: Religion
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin.
1758858
15839
319
Books: Religion
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1758837
15840
319
Books: Religion
Téchy Olivér: Buddha. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1758874
15841
319
Books: Religion
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Fordította: Somorjai Gabriella. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek. Kiadói papírkötés. 1763624
15842
319
Books: Religion
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. hn.,2008,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés.
1287529
15843
319
Books: Religion
Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935. Cserépfalvi. Aranyozott egészvászon kötésben, minimális kopásokkal 1760572
15844
319
Books: Religion
Perlen der Andacht. Gebete und Andachten füt katholische Christen. Wien, New York, 1902, Steinbrener. Kiadói bakelit kötés, belsejében kereszttel, csont kapoccsal, kissé kopottas állapotban.
1759663
15845
319
Books: Religion
Domján János: A deuteronomium kultuszi törvényei. Bp., 1932, Pátria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1758863
15846
319
Books: Religion
Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF