G. S. Viereck, P. Eldridge: A bolygó zsidó önéletrajza.(Kétezer esztendőm története.) Fordította: Berend Miklósné. Bp.,1935, Káldor. Kiadói egészvászon-kötés, az I. kötetre papírborítót ragasztottak.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. kötet. Jomkipur vagyis az engesztelő ünnep napjára. Bp., é.n., Steiner Ármin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kissé laza fűzéssel, festett lapélekkel.
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. VI. kötet. Szukoth ünnepre. Utolsó két nap. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla szélén kis kopással, de egyébként szép állapotban.