Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 139

Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, a címkép leszakadt a borítóról, de egyébként jó állapotban.
15611.

Rufpreis:
2 000 HUF

Freskobildnisse der Frührenaissance. Mit einer Auswahl aus den Künstlerbiographien von Giorgio Vasari. Szerk. Hans Misar. Wien, 1941, Berglandverlag, 32 p. +48 t. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15612.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Farbige Gemäldewiedergaben Mappe sorozat (Seemann Verlag, Lipcse) 6 kötete (99, 120-121, 126-127, 131): id. Brueghel, Corinth, Van der Weyden, Tiziano, Canaletto, Van Gogh, fűzött mappákban, jó állapotban
15613.

Rufpreis:
1 000 HUF

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989. Háttér.
15614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stein Anna festőművész (Párizs) kiállítása. Szerk.:Gergely Mariann. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Stein Anna kiállítási katalógus.
15615.

Rufpreis:
800 HUF

Pogány Frigyes-Balázs Éva- Szentkirályi Zoltán: Szobrászat és festészet az építőművészetben. Bp.,1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált műanyag védőborítóban.
15616.

Rufpreis:
1 000 HUF

H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
15617.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF