Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 80

Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap kissé foltos.
15876.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
15877.

Rufpreis:
1 200 HUF

15878.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
15879.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weis István: Hova? A magyar jövő útja. Bp., (1931), Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15880.

Rufpreis:
800 HUF

Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben.
15881.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1907, Grill Károly, (Légrády-ny.) Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
15882.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Marianna: A magyar népviseletekről. Bp.,1993,Guzsalyas Kiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15883.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15884.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katona Imre: Utak a néprajzhoz - a néprajz útjai. Alapozó tanulmányok a népről és néprajzról. Bp.,1992, Guzsalyas Kiadó. Kiadói papírkötés.
15885.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15886.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földes Béla: A socialimsus II. kötet. Bp.,1910, MTA, (Hornyánszky V.), 517+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15887.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF