Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Bp., 1922, Szent István Társulat. Második kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél javított oldallal, de egyébként jó állapotban.
Dr. Jendrassik Ernő (szerk.): A belorvostan tankönyve II. Budapest, 1914, Universitas. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, festett lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, de jó állapotban.
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
A természettan dióhéjban.Táblázatokkal, és képletgyűjteménnyel ellátva, érettségi, tanítóképesítő és egyéb vizsgálatra készülők számára. Összeállította: B. Besskó Jenő. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh), 124+1p.+ 3 kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.
Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.