Csathó Kálmán: Mikor az öregek fiatalok voltak./ Blanche avagy a szegény rokon. Csathó Kálmán munkái gyűjteményes kiadás VII. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, kissé kopottas gerinccel.
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I. kötet. Összeállította Beöthy Zsolt. I. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1901, Athenaeum. Hetedik, bővített és javított kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel.
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
Magyar Kabaret. II. kötet. Geiger Richard festőművész rajzaival. (Összeáll. és bev. Hervay Frigyes.) Gyoma, 1912. Kner Izidor, 363+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas gerinccel,
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.